Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

En iyi elektrikli otomobiller

0

Son zamanlarda harika teknolojileri, uzun menzilleri, stil tasarımları ve diğer birçok özellikleri nedeniyle elektrikli otomobiller geniş kitlelere hitap ediyor. Meraklısı için işte en iyi elektrikli otomobiller!

 Aşağıda okuyacağınız pille çalışan bu araçlar, teknolojinin gelişmesi, menzillerin daha yaşanabilir hale gelmesi ve şarj altyapısının genişlemeye başlamasıyla gerçekten hayalinizi gerçekleştirecekler.

Öncelikle şu anda satışta olan birçok elektrikli araçtan hangisinin hayatınıza ve bütçenize uygun olduğunu seçmelisiniz. Daha ucuz ve daha sınırlı bir menzile sahip bir otomobil mi istiyorsunuz, yoksa lüks özellikler için daha pahalı ve uzun yolculuklar için yeterli menzil mi istiyorsunuz? İşte seçim yapmanız için site liste…

En İyi Elektrikli Otomobiller-2021

En İyi Küçük Elektrikli Otomobil

2021 Mini Cooper SE

Mini, elektrikli sektöründe yeni olabilir, ancak markanın ilk modeli harika bir görünüm sunuyor. Genel olarak dikkat çeken şey, şaşırtıcı derecede makul bir fiyata sahip olması, eğlenceli sürüş ve içinde olmanın verdiği harika hissi kesinlikle hak ediyor. Ayrıca elektrik prizi tarzı jantları çok dikkat çekiyor.

Mini SE tek şarjla sadece 177 km yol gidebilirsiniz, 181 beygir gücü ve küçük tork değeri ile, muhtemelen 177 km çok eğlenceli olacaktır. İyi haber şu ki, 50 kilovatlık hızlı şarj cihazıyla yaklaşık yarım saat içinde yüzde 80 şarj elde edebiliyorsunuz.

2021 Mini Cooper SE : 30.000 Dolar

En İyi Küçük Elektrikli Otomobil Alternatif

2021 Chevrolet Bolt

2021 Chevy Bolt , heyecan verici sürüş dinamikleri ve iç dizaynı sayesinde ikinci sırada yer alıyor. Hem boyut hem de fiyat sınıflarında olağanüstü bir çeşitlilik sunuyor.

Standart versiyon Bolt elektrikli otomobilin tek şarj ile sunduğu erişim mesafesi 365 km menzile sahip. Bolt’un iç mekânına baktığımızda ise tamamen dijital gösterge paneli ve yeni boyutu 10,2″ olan multimedya ekranı ile karşılaşıyoruz. Arayüzü değiştirilen bilgi-eğlence sistemi artık standart olarak Apple CarPlay, Android Auto uyumu dışında 4G LTE Wi-Fi noktası ve kablosuz şarj gibi eklentilere de sahip.

2021 Chevrolet Bolt : 36.500 Dolar

En İyi Orta Segment Elektrikli Otomobil

2021 Ford Mustang Mach-EAŞAHIDAKİLİSTE 

Ford, Mustang Mach-E özel elektrikli platformunda henüz yeni, ancak harika bir araç. Mach-E iyi bir menzil, harika bir iç mekân ve mükemmel sürüş dinamiklerine sahip.

Mach-E şu anda diğer GT sürümleriyle birlikte çeşitli modellerde mevcut, ancak temel model Mustang rozetini hak ediyor. RWD formunda 290 beygir gücü veya dört teker çekişli 346 hp ile Mach-E kolayca kendi yolundan çıkıyor. Tek şarjla gidilen mesafe 600 km ve 10 dakikada yüzde 93 şarj edilebiliyor. Mach-E, şu anda satışta olan en iyi çok yönlü elektrikli otomobillerden biri.

2021 Ford Mustang Mach-E : 42.900 Dolar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.