Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Cam Tavanlı Dizel Otomatik Qashqai’lerde %0 Faiz Avantajı

0

Cam Tavanlı Dizel Otomatik Qashqai’lerde %0 faiz avantajı… Japon otomotiv devi Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Ekim ayı boyunca fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Cam Tavanlı Dizel Otomatik Qashqai’lerde %0 Faiz Avantajı

Nissan, Qashqai ve Micra sahibi olmak isteyenler için 75 bin TL’ye varan kredi tutarındaki fırsatları Ekim kampanyasına taşıdı. Kampanya, cam tavanlı dizel otomatik Qashqai’lerde %0 Faiz avantajıyla dikkat çekiyor.

Eylül ayını segmentinde lider tamamlayan Qashqai modelinin en çok tercih edilen cam tavanlı dizel otomatik versiyonda 75 bin liraya %0 faiz imkânı sunulurken, diğer versiyonlar 11.295 TL’ye varan fiyat avantajları ile tüketicilerle buluşuyor. Niskasko veya uzatılmış garanti alımlarında geçerli %0 faiz avantajı, Ekim ayı itibarı ile sınırlı sayıda piyasaya sunulan UEFA Champions League Özel Versiyonu alımlarında da geçerli olacak.

Kampanya ile ayrıca, şehrin temposuna yüksek teknolojisi ve yenilenen tasarımıyla heyecan katan Nissan Micra için 50.000 TL’ye 12 ay boyunca %0,59 faiz avantajı sunuluyor. Nissan tutkunları sıfır araç heyecanını Nissan konforuyla Ekim ayında da yaşayacak.

cam-tavanli-dizel-otomatik-qashqailerde-0-faiz-avantaji

Nissan’ın son dönemde hayata geçirdiği yeni dijital hizmetleri kapsamında, kampanya ile ilgili bilgi almak ve Sizi Görüntülü Arayalım Servisinden faydalanmak için https://www.nissan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

En Güncel Otomobil Haberleri Burada!

En güncel araç, araba, taksi ve otomobil içerikleri sitemizden takip edilebilir. Otomotiv sektörü ile ilgili olarak en güncel haberlere buradan her daim ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.