Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Togg T10X İçin Ön Siparişi Nasıl Verilecek?

0

Togg, Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili T10X’in fiyatını ve tüm özelliklerini açıkladı. T10X’in ön siparişi için çekiliş yönteminin benimseneceği paylaşıldı.

Togg T10X’in ilk sahiplerinden biri olmak isteyen müşteriler, ön siparişte doğrudan her alamayacak. Ön sipariş için müşterilerden belirli miktarda ödeme yapmaları istenecek. 

Togg T10X ön siparişi nasıl yapılacak?

Togg T10X ön siparişleri, 16-27 Mart tarihleri arasında Togg internet sitesi ve Trumore uygulaması üzerinden başlatılacak. Ön siparişe katılmak isteyen kullanıcıların, Trumore uygulaması veya Togg internet sitesi üzerinden Tru.ID oluşturması gerekecek.

Tru.ID’ye sahip olan her bir kullanıcı, nakit veya kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına 60 bin TL ön ödeme yapacak. Bu ön ödeme, her bir tekil kullanıcıya bir çekiliş hakkı sunacak.

Togg T10X ön sipariş hakkı kazananları, 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemi ile belirlenecek.

Togg T10X modeli ön sipariş ile alınabilecek?

Togg T10X ön siparişleri, tüm modelleri kapsayacak. Çekilişi kazanan kullanıcılar, V1 standart menzil, V2 standart menzil veya V2 uzun menzil modellerini seçebilecek.

Çekiliş ile ön sipariş hakkı kazananlar araçlarını özelleştirebilecek mi?

Togg’un çekilişi ile T10X ön siparişi için hak kazanan kullanıcılar, diledikleri model üzerinde istedikleri konfigürasyonları yapabilecekler.

Çekilişi kazanamayanlar 60 bin TL’lik ödemelerini geri alacak mı?

Evet, çekilişi kazanamayan kullanıcılar çekiliş hakkı için yaptıkları 60 bin TL’lik ödemeyi geri alacaklar.

Trumore uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

  • Play Store
  • App Store
  • AppGallery

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.