Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Renault Türkiye’de garantili ikinci el dönemi!

0

Otomobil üreticileri, ülkemizde ikinci el pazarında yaşanan arz/talep dengesini yeniden oluşturabilmek için çalışmalarını hızlandırdı. Renault Türkiye, 2022 yılında çalışmalarına başladığı garantili ikinci el satış projesi olan Renew için düğmeye bastı. İşte detaylar…

Renault, Renew ile 2 yıl garantili ikinci el satışına başlıyor

1969 yılından beri ülkemizde üretim faaliyeti gösteren Renault, Renew ve Refactory projelerini duyurdu. Türkiye’de 56 satış noktasıyla hizmet veren şirket, ikinci el otomobil pazarında etkin rol oynayacak.

Websitesinde konu ile ilgili açıklama yayınlayan şirket, “Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan 96 nokta kontrolü ile araçların motor ve mekanik, kaporta ve boya gibi aksamlarının mevcut durumu hakkında en doğru ve detaylı bilgi sizinle paylaşılmaktadır.” ifadelerine yer verdi.

Refactory projesi ile sürdürülebilir kalkınma stratejisi yürütmeyi hedefleyen Renault, endüstriyel ve ticari ekosistem oluşturacaklarının altını çizdi. İlk olarak Fransa’da başlayan Refactory faaliyetleri, geçtiğimiz günlerde Bursa’da da aktif hale getirildi.

Otomobilleri belirli standartlara göre yenilemek için çalışma yürüttüklerini açıklayan şirket, “Refactory projesinde test sürüşü, ekspertiz, teşhis, mekanik ve karoser onarımı gibi hizmetler sunacağız. Otomobillerin boya işlemleri ve detaylı temizliği de bu sürece dahil edilecek. Kalite kontrolü ve otomobillerin standartlaştırılmış fotoğraf çekimi ardından son kullanıcıya hızlıca ulaşmayı planlıyoruz.” dedi.

Şirket, ilk etapta Clio IV, Clio V ve Megane Sedan modellerini Refactory sürecinden geçirerek alıcılara ulaştıracak. Oyak Renault fabrika ekiplerinin güçlü uzmanlığı, bayilere RENEW’in yeni kalite standartlarını sunmasını sağlayacak. Refactory’den çıkan ikinci el otomobiller, 2 yıl garantili olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.