Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Renault’dan kampanya firsatı… Taliant, Clio ve Megane fiyatları…

0

Renault, sevilen modellerinde bu ay cazip fiyat ve finansman seçenekleri sunuyor. Taliant, Megane ve Clio modellerinde geçerli olan kampanyalara hep birlikte göz atalım.

Bu kapsamda 2021 model otomobillerinden yeni Taliant’ın sınırlı sayıdaki Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140 bg ve Yeni Clio’nun Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg versiyonları; 60 bin TL kredi, 12 ay vade ve sıfır faiz finansman kampanyasıyla satışa sunuluyor.

TAKAS İNDİRİMİ

Ayrıca Yeni Taliant, Yeni Clio ve Yeni Megane Sedan’ın 2021 model yılı versiyonlarında 3 bin TL’lik takas indirimi de tüketicileri bekliyor.

Renault Finans’tan kredi kullananlar 2021 model yılı otomobillerden sınırlı sayıdaki Yeni Clio Joy 1.0 Sce 65 bg versiyonuna 163 bin 400 TL, ZOE’ye ise 316 bin 900 TL’lik avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİRİM

Renault’nun tüm binek araç modellerinde sağlık çalışanları ile internet platformu üzerinden gerçekleşen online satışlarda Renault Finans’tan kullanılan krediler için dosya masrafı alınmıyor. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de hediye ediliyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.