Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Arabanakit.com ile Araba Satmak Çok Kolay!

0

İkinci el aracını satmak isteyen araç sahipleri satış sürecinde bir takım süreçlerden geçmesi gerekiyordu. Örnek vermek gerekirse aracı satışa hazırlamak, ilan vermek, alıcı ile buluşmak, ekspertize gitmek, notere gitmek gibi bir süreçten geçmek gerekiyor. Özellikle bir iş yerinde çalışan iseniz bu süreç sizin için biraz daha zor bir süreç olabiliyor. İlan verdikten sonra tek tek alıcılar ile görüşmek saçma sapan saatlerde arayıp sizi rahatsız eden alıcıları da tabii unutmamak lazım.  İlan vererek araba satmak özellikle acil durumlarda ne kadar doğru bir seçenek sizce? Mesela aracımı satmak istiyorum dediğinizde sadece 30 dakikada arabanızı satın alan bir firma olsa nasıl olur? Gelin detaylara birlikte göz atalım!

Arabanakit.com 30 Dakikada Aracınızı Satın Alıyor

Arabanızı hızlı güvenilir şekilde sadece 30 dakika içinde bulunduğunuz yerde satmak kulağa hoş geliyor değil mi? Arabanakit.com’un hizmeti sadece bununla sınırlı değil. Mesela aracınızın kredi borcu var ve kredisi olan aracın satışı maalesef zor ama arabanakit.com aracın kredisini kapatarak satın alabiliyor. Siz aracınızı satmak istediğiniz sürece her türlü kolaylığı sizlere sağlıyor.

Araba satma işlemleri nasıl oluyor ?

Aracınızın bilgilerini site üzerindeki formdan ya da çok acil aracınızı satmak istiyorsanız WhatsApp butonu üzerinden hemen online aracınız için Nakit alım teklifi alabiliyorsunuz. Aracınızı 3 aşamada şu şekilde satıyorsunuz.

1. Adım : Araç fiyatlama,

2. Adım : Ücretsiz Ekspertiz,

3. Adım : Fiyatlama ve Satın Alma.

İşte bu kadar basit. Aracınızı satmak sadece 30 dakika içinde… Ödeme dahil yapabiliyorsunuz. Ödeme konusunda tercihinize göre nakit olarak da paranızı teslim alabiliyorsunuz. Müşteri Yorumları ve youtube videolarına göz atabilir arabanakit.com’a araba satan müşterilerin görüşlerine de ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.