Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Madalya nedir? Nasıl sipariş verilir?

0

Madalya, herhangi bir alanda topluma faydalı bir ürün geliştiren, alanında üstün hizmet gösteren ya da yarışmalarda dereceye giren kişilere verilen ve onların başarısını simgeleyen madeni bir nişandır. Madalya üzerinde verilme amacını sembolize eden yazı, grafik, amblem gibi resimler bulunur. Madalyanın etkileyici görünmesi için baskı ve kabartma tekniklerinden yararlanılabilir.

Madalya Çeşitleri Nelerdir?

Madalya, boş madalya ve baskılı madalya olmak üzere iki türde üretilmektedir. Boş madalya üzerinde herhangi bir yazı ya da resim bulunmamaktadır. Baskılı madalya imalatı ise, sınırsız tasarımlara sahiptir. Kurum logosu, yarışma ya da organizasyonun ismi ya da sadece yıldız, güneş gibi nesne kabartmaları olabilmektedir.
Madalya imalatı metal malzeme kullanılarak yapılır. 5.5 ve 7 cm boyutunda üretilen madalyalarda gümüş, altın, bakır, zamak gibi farklı metal türleri kullanılabilir. Yüzeyi tamamlanan madalyalar üzerinde madalya siparişi isteklerine göre subliminasyon baskı yapılır ve kurdele süslemeleri ile madalya hazır hale getirilir.

Madalya Siparişi Nasıl Verilir?

İstanbul Plaket, madalya imalatı konusunda kendisine has teknolojik üretim kapasitesi ile ülkenin lider firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye’nin kurumsal ve saygın birçok kuruluşunun madalya üretimini yapan firmamız, hızlı üretim ve gönderim kapasitesine sahiptir.
5.5 cm boyutunda olan boş madalya yaptırma vermek için renk ve adet seçimi yeterlidir. 7cm dış çap boyutuna sahip olan Tasarım madalya siparişi için ise adet seçiminin yanında kuruma ait logonun sisteme yüklenmesi gerekmektedir. İstanbul Plaket, madalya fiyatları ve ücretsiz kargo hizmeti ile müşterilerine benzersiz bir fırsat sunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.