Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Klasik Otomobil Sevenler Bu Sergiye Bayılacak

0

Klasik otomobiller bir tutkudur. Dünyada milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve sergileri de ilgiyle ziyaret edilen klasik otomobiller; genellikle üretildikleri dönemdeki fiyatlarının kat be kat üzerindeki fiyatlara el değiştiriyorlar. Klasik otomobil sevenler bu sergiye bayılacak… Nostalji yaşatan 1969-1972 yılları arasında üretilen klasik araçlar Kuzu Effect AVM’de otomobil tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Klasik Otomobil Sevenler Bu Sergiye Bayılacak

12 adet antika aracın sergilendiği otomobil sergisinde, Amerika üretimi özel araçlar görücüye çıktı. Kuzu Effect AVM’de bulunan birbirinden özel araçlar özellikleri bakımından dikkat çekiyor. V8 motora sahip araçlar, hem özellikleri hem de göz alıcı görünümleri nedeniyle ilgi odağı oldu. Sergi sahibi Alper Ömeroğulları Kuzu Effect AVM’de açılan klasik otomobil sergisi için şunları söyledi. “ Klasik otomobil tutkusu sonradan edinilebilecek bir tutku değil. Klasik otomobillerin kendine özgü bir karakteri ve ruhu var. Ziyaretçilerimizin sergiyi gezmesinin ardından ifadelerinden de gözlemleyebiliyoruz. Burada amacımız o ruhu yeniden yeşertmek. Dereceleri olan özel araçları burada sergiliyoruz. Örneğin Camaro modelimiz 1969 model bir araç ve 500 beygir gücünde. Klasik araçlara merakı olan misafirlerimizi mutlaka bekliyoruz”

Manifold Garage ‘ın ev sahipliği yaptığı birinci el ve ikinci el klasik araçların bulunduğu sergiye sürpriz araçların da ekleneceğini belirten Ömeroğulları, yaz sonuna kadar misafirlerini ağırlayacak sergide otomobil tutkunlarını bizzat ağırlayacağını belirtti. Klasik otomobil sevenler bu sergiye bayılacak haberi akabinde; güncel araba içerikleri buradan takip edilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.