Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Trafik Hayattır’dan Güvenli Sürüş Videoları

0

Trafik Hayattır’dan güvenli sürüş videoları… Trafik Hayattır! platformu trafik güvenliği konusunda farkındalık yaratmaya devam ediyor. Youtube hesabından yayınladığı video serisi ile sürücülere kör nokta, araç kontrolü, hava yastığı, doğru lastik basıncı gibi konularda pratik bilgiler veriyor.

Trafikte Yol Güvenliği ve Can Güvenliği Ayrılmaz Parça!

Trafik, her daim dikkat isteyen ve en ufak bir dikkatsizliğin de çok pahalıya mal olduğu bir olgu. Ülkemizde trafik kazaları her gün ortalama 22 kişinin can verdiği büyük bir sorun. Bu sorunu görmezden gelmek, daha nice hayatların da boşa gitmesi anlamına geliyor.

Yaralanmalı kazalar ve yalnızca maddi hasar oluşan kazalar da düşünüldüğünde; ülkemizde her gün gerçekleşen trafik kazası sayısının ne denli fazla olduğu ortaya çıkıyor. İnsan hayatını doğrudan etkileyen ve hemen her an insanın başına gelebilecek trafik kazalarından kaçınmak büyük oranda sürücülerin elinde. Güncel trafik içeriklerimize de buradan göz atabilirsiniz.

Trafik Hayattır’dan Güvenli Sürüş Videoları

Trafikte güvenlik bilincinin toplumun her kesiminde oluşması amacıyla çalışmalarını sürdüren Trafik Hayattır! platformu Youtube kanalından yayınladığı ‘Güvenli Sürüş’ videoları ile sürücülere hayat kurtarıcı, önemli bilgiler veriyor.

Yol Güvenlik Uzmanı Ahmet Özgün’ün yer aldığı videolarda Araç Kullanırken Kör Noktaya Nasıl Dikkat Etmeliyiz? Araç kontrolü Nasıl Yapılır? Hava Yastığının Önemi Nedir? Lastik Basınç Kontrolü nasıl yapılır gibi birçok konuda önemli tavsiyeler veriyor.

İki haftada bir yenilenen içeriklerle ‘Güvenli Sürüş’ videoları Trafik Hayattır’ın Youtube kanalından izlenebiliyor.

www.trafikhayattir.com
www.instagram.com/trafikhayattir
www.facebook.com/TrafikHayattir
https://www.youtube.com/channel/UCp_Ntiqmm-mnwKsmZoP-NXA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.