Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Volvo V40 Kullanıcı Yorumları | Yakıt Tüketimi

6

”Volvo V40 Kullanıcı Yorumları”  sayfasında Volvo V40 ile ilgili yaşadığınız olumlu-olumsuz deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi aktarabilirsiniz.

Önemli: Yayınlanacak yorumlar araba alacak kişilerin kararlarını  etkileyeceğinden dolayı lütfen gerçek tecrübelerinizi aktarmanızı rica ederim.

 

Volvo V40 Yakıt Tüketimi

Şehir İçi Tüketim: 6.2 lt

Şehir Dışı Tüketim: 4.9 lt.

Ortalama Tüketim: 5.5 lt.

Volvo V40 Yorumları

Volvo V40 yorumları için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Siz de herhangi bir arabanın kullanıcısıysanız, test sürüşü yaptıysanız veya herhangi bir şekilde kullandıysanız, buraya tıklayıp yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

6 Yorumlar
 1. Cihan diyor

  Aracım V40 D2 otomatik vites.
  + iç dizayn ve işçilik.
  +ekonomik (5.0) karma
  +vites geçişleri gayet seri
  +Ses yalıtımı gayet başarılı.
  +Konfor üst seviyede
  +Çok şık bir görüntüsü var.
  +Ses sistemi çok iyi.
  +Multimedya sistemleri çok iyi.
  +Koltuklar çok rahat ve kaliteli.

  -‘leri;

  -Yarım deponun üstünde iken yakıt deposundan durma ve kalkmalarda ses geliyor.
  -Yağmurlu günlerde asfalttan gelen suyun sesi uğultu şeklinde geliyor.
  -Çok baktırıyor kendine 🙂

  Aracı 6 aydır kullanıyorum önceki Aracım audi a3 dü ve şunu söylebilirim gayet güzel bir seçim yapmışım.
  Tavsiye eder misiniz?: Evet

  1. Hüseyin Aksoy diyor

   Yorumunuz için teşekkürler.

 2. Serdar diyor

  V40 D2 PWS. Aracın ilk olarak görünüşünde bir albeni var, klasik volvo farları pek cazip olmasa da kaş led farlı olan advance modelinde başarılı, vites geçişleri 1-2 arası düşük süratlerde biraz hissettirsede devamında sıkıntı yok. Birde süspansiyon biraz takırtılı o da herhalde yol tutuşu ile alakalı sanırım. Bagaj aile arabası arayanlar için biraz küçük kalabilir benim için yeterli. Geri viteste arka görüş kısıtlı ama o sportiflik için normal. En büyük sorun satış politikasındaki fırsatçılık. Eskiden en boş modelini bile full bildiğimiz volvo artık daha boş donanımlar sunmaya başlamış.

  1. Hüseyin Aksoy diyor

   Yorumunuz için teşekkürler.

 3. Volvox diyor

  Volvo V40 D2 Premium, Aracı 1 yıl 2 aydır kullanmaktayım. İlk kullanmaya başladığım zamanlar yakıt tüketimi 6.5-7 lt/100km olarak gözüküyordu ancak şu anda 5.4lt ortalama yakıt tüketimi var. Şehirler arası yolda 3.5lt civarlarına indirebiliyorsunuz, dolayısıyla yakıt tüketimi konusunda son derece başarılı. Ayrıca performans konusunda da beklediğimden çok daha başarılı çıktı. 1.6 115 beygir dizel motorlar genelde 1300 kg seyreden araçlarda kullanılıyor, ancak bu aracın ağırlığı 1500kg (malum volvonun güvenlik anlayışı için kullandığı ağır malzemeler) ancak buna rağmen performans konusunda zorlanma olmuyor, vites geçişleri oldukça seri hiç hissetmiyorsunuz. Kısacası aracı ister performans maksatlı kullanın yakıt tüketimini fazla önemsemiyorsanız, ya da yakıt tüketimi için performanstan kaçının. Herkesin aradığını bulabileceği bir araç. Artıları eksilerinden çok daha fazla, ayrıca kendi klansmanında bulunan Mercedes A180 ve AUDI A3 modellerine göre kesinlikle tercih edilesi bir araç.

  1. Hüseyin Aksoy diyor

   Yorumunuz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.