Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Taşıt tanıma sistemi, firmaların rekabetine güç katıyor

0

İşletmeler, rekabet güçlerini artırmak ve pazar paylarını korumak için girdi maliyetlerini azaltabilmenin yollarının ararlar. Birden fazla aracı bulunan firmalar için akaryakıt giderlerinin kontrol edilebilmesi de girdi maliyetleri açısından büyük önem arz ediyor. İşletmeler, araçlarının akaryakıt takibini yapmak için son teknoloji geliştirilerek hayata geçirilen taşıt tanıma sistemlerini tercih etmektedir.

Taşıt Tanıma Firmaya da Çalışana da Kolaylıklar Sağlar

Ülke genelinde birden fazla aracı bulunan kamu kuruluşları ile özel işletmelerin hemen hepsinde kullanılan taşıt tanıma sistemleri, hem firmalara hem de aracı kullanan personele büyük kolaylıklar sağlıyor. Taşıt tanıma sistemi sayesinde, firmalar araçlarının hangi tarih ve saatte hangi istasyondan ne kadar yakıt aldığını görebilmekte ve bunların raporlamasını yapabilmektedir. Ayrıca araçlara istenirse limit konularak, fazla yakıt alımının da önüne geçiliyor.

Taşıt tanıma sistemi bulunan aracı kullanan personel için ise, en büyük avantaj araçtan inmeden akaryakıtını alabilmesi. Akaryakıtı alan personel yakıt alımı sonrası ödeme yapmadan işlerine devam eder.

Opet Otobil, Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları Cezbediyor

Türkiye genelinde geniş bir akaryakıt istasyonuna sahip olan Opet, kurumsal firmaları için geliştirdiği Opet Otobil Taşıt Tanıma Sistemi ile firmalara birçok avantajın da kapısını açmış durumda.  Opet Otobil’i kullanan işletmeler araçlarına Türkiye genelindeki tüm Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından yakıt dolumu yapabilirler. Kullanımı son derece kolay olan Opet Otobil sayesinde her yakıt alımında nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmak durumunda kalmazsınız. Opet Otobil, kolay yakıt takibi imkanı sunmakla birlikte, firmalara ayda iki kez faturalandırma yapar. Böylece, akaryakıt tüketim detaylarının yer aldığı bu rapor sayesinde işletmeler de tüketim ve fiş takiplerini daha kolay gerçekleştirebilirler.

Opet Otobil, Filo Yönetimi Sağlar, Hatalı Yakıt Alımının Önüne Geçer

Şirket araçları için geliştirilmiş olan ve birçok avantajı bulunan Opet Otobil, filoların akaryakıt tüketimlerinin takip edilmesine olanak sağlar. Araçlarınızın kaç litre ya da kaç TL’lik akaryakıt alacağını belirleyebileceğiniz Opet Otobil sayesinde, gereksiz yakıt tüketiminin de önüne geçersiniz. Opet Otobil, aracınızın bilgilerini sistemine kaydettiği için yanlış  akaryakıt almanızın gönüne geçer.

Opet Otobilci’nin avantajları hakkında daha fazla bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.