Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Liste fiyatı 3 milyon 990 bin lira…

0

Lexus’un dikkat çeken modeli LC 500 Convertible, Türkiye’de yola çıktı. Fiyatı ise dudak uçuklatıyor…

Sipariş üzerine Türkiye’de yola çıkacak olan modelin fiyatı da yaklaşık 4 milyon lira. Aracın vergisiz fiyatının 1 milyon 56 bin lira olduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Bozkurt “Modelimiz özelinde bakıldığında 3 araç devlete bir araç tüketiciye alınmış olunuyor” dedi.

Japon otomotiv üreticisi Toyota tarafından üretilen Lexus, Türkiye’de model atağını sürdürmeye devam ediyor. Yeni LC 500 Convertible modelini tanıtan marka, aynı zamanda aracın Türkiye’deki satışına da başladı. Sipariş üzerine ülkeye giriş yapan model için ortalama 2-3 ay beklemek gerekiyor.

LC 500 Convertible için ise yaklaşık 4 milyon lira ödemek gerekiyor.  Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt, aracın vergisiz fiyatının 1 milyon 56 bin lira olduğunu söyledi.

Liste fiyatının 3 milyon 990 bin lira olduğunu hatırlatan Bozkurt “Yeni modelimiz özelinde bakıldığında 3 araç devlete bir araç tüketiciye alınmış olunuyor” dedi.

İkinci 5 yıllık süreci başlattıklarına değinen Bozkurt “Şu anda sadece 1 tane olan bu modelin çok kısa sürede satılacağını tahmin ediyoruz. Hem mevsimsel olarak zamanı hem de otomobili görenler, bu tasarıma baktıklarında ve aracın sesini duyduklarında bu özel otomobili satın almak isteyeceklerdir” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.