Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Aylık Araç Kiralama İle Konforu Yakalayın

0

Uzun çalışma döneminden sonra güzel bir tatile çıkmak herkesin hakkı. Tatil için nereyi seçerseniz seçin bir yerden bir yere ulaşabilmek için her zaman bir araca ihtiyacınız olur. Tatil için tercih ettiğiniz lokasyon büyük bir kent ise, şehir içi ulaşım araçlarında zorluk yaşama stresi tatilinizi daha başlamadan sinir bozucu hale getirebilir. Tatil ya da iş seyahatine çıkacağınız zaman araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak size konfor ve rahatlık sağlar.

Havalimanından şehir merkezine kolay ve rahat ulaşım imkanını araç kiralama ile sağlayabilirsiniz. Dünya çapında kalitesini ve güvenini kanıtlayan Enterprise size aylık araç kiralama hizmetiyle konforu vaat ediyor. İhtiyacınıza uygun, geniş araç filosuyla bütçenize göre araç kiralama hizmetini Enterprise ile deneyimleyebilir, tatil ya da iş seyahatlerinizde ulaşımı pratik ve rahat hale getirebilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti İle İş Dünyasında Avantajları Yakalayın

Araç kiralama hizmeti yalnızca bireysel olarak değil, kurumsal amaçlar için de size oldukça büyük avantajlar sağlar. Aylık araç kiralama ile şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış planlar ile filonuzu ayırtabilirsiniz. Araç kiralama, şirketinize konforun yanında; yakıt, zaman ve vergi tasarrufu gibi çok çeşitli avantajlar sağlar. Araç alımı şirketiniz için maliyetli bir iş olurken, araç kiralama ile bu maliyeti oldukça azaltabilirsiniz. Ayrıca aylık araç kiralama ile araçların bakımı, sigortası, vergi ve kaskosu gibi çeşitli ödeme ve zorunluluklardan da kurtulabilirsiniz. Günlük ya da haftalık araç kiralamadan farklı olarak aylık araç kiralama servisinde daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Araç bakımlarını, lastik değişimlerini ve diğer tüm giderleri kiraladığınız firma sizin için yapar. Size yalnızca aracınızı kiralamak kalır. Araç kiralamanın size yaşatacağı konforun yanında, şirketiniz için de sağlayabileceği ekonomik artıları değerlendirebilirsiniz. Enterprise bireysel ya da kurumsal olarak taleplerinize hızlı bir şekilde cevap verir. Türkiye’de birçok şubesiyle iş planlarınıza uygun çözümleriyle Enterprise size destek vermeye hazır.

 

Enterprise Aylık Araç Kiralama Hizmeti İle Konforu Yakalayın

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise araç filosu seçenekleri olarak 7 temel kategoride araç sunuyor. Ekonomik, orta, SUV, minibüs, üst, lüks ve karavan seçeneklerinden birini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. İster bireysel, isterseniz kurumsal olarak, her planınıza uygun aylık araç kiralama çözümlerinizde Enterprise sizin yanınızda. Bakımları yapılmış ve hiç bir eksiği olmayan araçlarınızla seyahatlerinizde konforu yakalayabilirsiniz. Araçlarınız üst segment kalitede ve konforda, çok özel imkanlarıyla size hizmet vermeye hazır. Araçlarınızda kış lastiği, ek koltuk, GPS takip navigasyon sistemi ve bebek koltuğu gibi imkanlar da size konforu ve kolaylığı yaşatabilir. Bakımlı ve temiz araçlar, kaliteyi ve rahatlığı hissedebilmeniz için sizi ve ailenizi bekliyor.

Tatil ya da iş seyahati için ziyaret ettiğiniz şehirlerde Enterprise sizi karşılar; dilediğiniz zamanda, dilediğiniz yerden kiralama hizmetini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Enterprise size en uygun aylık araç kiralama imkanını da sağlar. Bütçenize göre farklı seçenekleri uzman kadromuz ile değerlendirebilirsiniz. Taleplerinize göre size en uygun filo hızlı bir şekilde tarafınıza tanımlanır. Üstelik uygun aylık araç kiralama fiyatlarıyla da Enterprise size destek vermeye hazır. Kiralamak istediğiniz araçlar ile ilgili hukuki ve fiziki her türlü bakım, hijyenik temizlik ve ödenmesi gereken vergi, kasko gibi gereklilikler Enterprise tarafından gerçekleştirilir. Bu süreçlerin takibi yorucu ve yıpratıcı olabilirken Enterprise bu işlemleri uzman kadrosu ile gerçekleştirir, size yalnızca ihtiyaçlarınıza uygun filo ya da bireysel aracı tercih etmek kalır. Enterprise müşterilerinin huzurunu ve güvenliğini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek filosunu her daim genişletmeyi amaçlıyor; Türkiye’de 30 şehirde 70’in üzerinde şubesiyle aylık araç kiralama ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretmek için Enterprise’ı tercih edin; hem zamandan kazanın hem bütçeden tasarruf edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.