Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Brc Lpg Fiyatları | Brc Lpg Yorumları | 2020 |

0

Lpg montaj fiyatları ana konumuzdan sonra ülkemizde çok tutulan bir okadar da memun kalınan lpg markası olan 2019 yılı BRC lpg fiyatları konusunda da size detaylı bilgi vermek istiyorum.

BRC montajı yapan firmalar, ülkemizde ki döviz kurunun dalgalanması nedeniyle fiyatları bir türlü sabitleyemedikleri için lpg montaj ücretlerini euro ile vermektedirler. Bunun nedeni BRC markasının İtalyan markası olması ve ülkemize girişi döviz ile olmasından kaynaklanmaktadır.

İlk olarak biraz BRC LPG kitinden bahsedeceğim ve sonrasında 20/03/2019 tarihli brc lpg montaj fiyatlarını paylaşacağım.

Brc, uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren İtlayan lpg kit firmasıdır. Diğer lpg firmalarına  göre fiyatının pahalı olması dezavantaj iken, lpg montajı yapılırken emme manifoldunun delinmemesi ve benzin enjektör sinyal kablolarını kesilmemesi bir avantaj olmaktadır. Diğer bir dezavantajı ise kaliteli fakat pahalı enjektörleridir.

Çok sorulan bir konu olan ‘’Lpg montajından sonra aracımda performans düşüklüğü yaşar mıyım?’’ sorusuna ise BRC, kendi sitesinde maksimum %3 performans kaybı olabileceğini belirtmiş. Ortalama lpg montaj süreside 6 saat civarındadır.

Gelelim garanti konusuna… Aracınız garantili ise lpg montajından sonra maalesef garantiniz bozulacaktır. Otomobil firmaları fabrika çıkışı lpg sistemi olmayan araçları garanti dışında tutmaktadır. Bunun nedeni ise fabrika çıkışlı tüm araçların motor ve yakıt sistemleri benzine göre ayarlanmıştır. Lpg sistemi bulunan araç motoru benzinle çalışan motora göre daha yüksek sıcaklıklara çıkmadığından  motor parçalarının daha kısa sürede aşınmasına neden olmaktadır.

Son olarak BRC, Tsı, Fsı ve Gdı gibi direk enjeksiyonlu araçlarda lpg montajı yapmaktadır.

 

20/03/2019 tarihinde İstanbu’daki bayilerden telefon ile aldığım  ortalama BRC Lpg fiyatları aşağıdaki gibidir. Euro kuruna bağlı +/- fiyat farkları oluşabilir. Kesin fiyat bilgisi için  size en yakın yetkili BRC LPG firmasından fiyat bilgisi ve hizmet alabilirsiniz. LPG ile kafanıza takılan soruları konu altı yorum kısmından iletirseniz kısa zamanda cevaplamaya çalışırım.

BRC lpg montaj fiyatları güncelleme tarihi: 20/03/2019

BRC Lpg Montaj Fiyatları 2020

  • BRC 4 Silindir SEQ32 Kit                            2.600 TL   
  • BRC 4 Silindir Fabrikasyon Honda Kit        610 €
  • BRC 5/6 Silindir MY11 Kit                             875 €
  • BRC FSI Montaj Fiyatı (SDI)                         850 €
  • BRC TSI Montaj Fiyatı (SDI)                         850 €
  • BRC GDI Montaj Fiyatı (SDI)                        850 €

Brc Lpg Yorumları

Brc lpg kiti tecrübesi olanlar deneyimlerinizi ve yorumlarınızı konu altı yorum kısmından iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.