Bütçene Göre Araba Tavsiyeleri!

Rentalia Araç Kiralama

0

Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden olan Denizli, gelişen iş yaşantısı ve sahip olduğu doğal hazinelerle her geçen gün ziyaretçilerin ilgisini daha fazla çekiyor. Pamukkale Travertenleri, Denizli’nin en meşhur lokasyonlarından biridir. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan travertenler, Denizli’nin ikonu olarak nitelendirilebilir. Denizli’ye yolunuz düştüyse veya özellikle ziyaret amaçlı olarak geliyorsanız yapabileceğiniz birçok şey bulunur. Tüm aktiviteleri rahat bir şekilde gerçekleştirmek adına kişisel araç ile seyahat etmeniz ve Denizli Araç Kiralama hizmeti almanız çok mantıklı olacaktır. Kent halkı trafik yoğunluğu ve kirliliği kuşkusuyla özel araç kullanımını düşürüp, araç sahibi olmak yerine gereksinim duyulduğu zaman araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Denizli’ye havayolu ile geldiyseniz Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama seçeneğini deneyebilirsiniz. Bu şekilde doğa ve tarih ile iç içe birkaç gün yaşayabilirsiniz.

Denizli havalimanı Denizli’nin merkeze 60 kilometre uzaklıktaki çardak ilçesindedir. Tüm aktiviteleri rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek adına, Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli araç kiralama firmaları arasında yer alan Rentalia esnek ve kişiselleştirilebilen hizmetleri ile kolay ulaşılabilen konumu ile araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenlere hızlı erişim imkanı sunuyor. Havalimanının il merkezine olan uzaklığı nedeniyle Rentalia’dan Denizli Havalimanı Araç Kiralama hizmeti ile hızlı bir şekilde kiralayacağınız araçla kesintisiz olarak seyahatenize devam edebilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanına vardığınızda Rentalia ofisinden, online veya çağrı merkezi desteğiyle rezerve ettiğiniz aracınızı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama işleminden, aracınızı iade etmeye kadar, Rentalia’ nın 24 saat çağrı hizmeti sayesinde keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yolculuk sırasında oluşan teknik hataları Rentalia personeline ileterek giderebilirsiniz. Denizli Havalimanı araç kiralama için gerekli koşullardan bazıları, yaş sınırı ve ehliyet süresi gibi resmi olarak zorunlu maddelerdir. Bu koşulları sağladığınız sürece Rentalia Araç Kiralama hizmetinden dilediğiniz zaman rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler çok basit; online bir şekilde veya 7/24 çağrı merkezi desteği ile aracınızı kiralayabilir, üstelik online ödemelerde %35 indirim avantajını kullanabilirsiniz. Cazip fiyata kiraladığınız aracınızı vale hizmeti ile havalimanı, otogar ya da şehir merkezinin herhangi bir noktasından teslim alabilirsiniz.

Araba kiralamada bir diğer faktör de fiyatlandırmadır. Kısa süreli kiralama, turizm odaklı durumda aracın segmenti veya kiralama süresine göre değişkenlik gösteren ücret çizelgelerine sahiptir. Belirttiğiniz koşullara göre araç kiralama hizmetinin toplam maliyeti hesaplanacak ve araç kiralama işlemi tamamlanacaktır. İster manuel, ister otomatik vitesli, ekonomik veya lüks sınıf araçlarımızdan güvenle kiralama yapabilirsiniz.

Aradığınız daha fazla seçenek, daha iyi marka ve daha çok konfor ise Rentalia lüks araç kiralama isteklerinizin karşılanmasında müşteri sıralamasında ilk sıradaki yerini korumaktadır. Lüks araç ihtiyaçlarınızda konforla birlikte ekonomiyi de ön planda tutan Rentalia’da lüks araç kiralama da aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Rentalia’da lüks sınıf kiralık araç bulmak sizin için sorun olmaktan çıkarılmıştır. Hizmette kaliteye Rentalia lüks araç kiralama ile ulaşacaksınız. Geniş bir yelpazeye sahip araç filosu sürekli bakımlı halde tutulmaktadır. Araç teslimi tam zamanında, rezervasyona uygun bir şekilde vale hizmeti ile yapılmaktadır. Firma önceliği sizin konforunuz, güveniniz, sorunsuz seyahatinizdir.

Denizli Araç Kiralama için istenilen belgeler şunlardır;

 • Ehliyet
 • Kimlik Kartı veya Pasaport
 • Şahıs Adına Düzenlenmiş Kredi Kartı

Araç kiralamada yaş sınırı segmente göre değişiklik göstermektedir.

 

Araç Kiralamanın Faydaları Araç kiralamak kısa süreli arabaya ihtiyaçları olanlar için çok iyi bir yöntemdir. Örneğin eğer başka bir şehre gidiyorsanız, tatile çıkıyorsanız ya da kısa süreli bir işiniz var ve araca ihtiyacınız oldu. Bu durumda yapacağınız en mantıklı ve hızlı yöntem araba kiralamak olacaktır.

 • Otobüs ya da taksi beklemek zorunda kalmazsınız.
 • Taksiye vereceğiniz paradan tasarruf edersiniz.
 • Kendi aracınız olduğu için Daha rahat edersiniz
 • Gideceğiniz yere daha erken gidersiniz ve ayrılırken de arabanız hazır olduğundan beklemezsiniz.
 • Gideceğiniz yere geç kalmazsınız.
 • Eğer tatile gidiyorsanız otobüs saatlerine göre tatilinizi planlamazsınız.
 • Kimseden arabasını istemek için rica etmezsiniz.
 • Araba kiralamak arabaya ihtiyacı olanlar için son derece faydalı bir yöntemdir.

 

Araç kiralamada fiyata dahil olan hususlar; Full kasko, kaza halinde oluşacak maddi hasarlarda kiracıdan muafiyet bedeli alınmaksızın tüm masrafların kasko tarafından karşılanmasını sağlar. Ancak kazaya karışan sürücü, kiracı veya kiralama esnasında tanımlanan ek sürücü değilse veya sürücü alkollü ise kasko herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Ful kasko her gün başına 175 ₺’dir. Ek sürücü kiralanan araç için kiracıya ek olarak bir sürücü daha tanımlayan ek hizmettir. Ücreti her gün başına 35 ₺’dir. Kiralanan her bir araç için yalnızca 1 adet ek sürücü tanımlanabilir. Araca ek olarak kiralama süresince kullanılması için bebek koltuğu temin edilmesidir. Ücreti her bir gün başına hesaplanır ve her bir gün için 25 ₺’dir Adrese teslim hizmeti sayesinde kiraladığınız aracı almak için sağlayıcı firma ofisine gitmek zorunda değilsiniz, aynı şekilde iade yaparken de ofise gitmeksizin iade yapabilirsiniz. Rentalia üzerinden rezervasyonunuzu tamamlamanızın ardından sağlayıcı firma teslimat ve iade adresleri için sizinle iletişime geçecektir.

Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı;

 • Ekonomik araçlar 250 KM.
 • Konforlu araçlar 250 KM.
 • Lüks araçlar 200 KM.
 • Premium araçlar 200 KM.

İlave 500 KM; Toplam kilometre sınırını aşmanız durumunda her bir ek kilometre için araç segmentlerine göre ek ücret tarafınıza yansıtılır. Ancak rezervasyon esnasında satın alacağınız ilave kilometre paketleri sayesinde daha uygun fiyatlara ekstra kilometre yapabilirsiniz. İlave +500 kilometreyi ise tüm araç grupları için 450 ₺ karşılığında satın alabilirsiniz İlave 1000 KM; Toplam kilometre sınırını aşmanız durumunda her bir ek kilometre için araç segmentlerine göre ek ücret tarafınıza yansıtılır. Ancak rezervasyon esnasında satın alacağınız ilave kilometre paketleri sayesinde daha uygun fiyatlara ekstra kilometre yapabilirsiniz. İlave +1.000 kilometreyi ise tüm araç grupları için 900 ₺ karşılığında satın alabilirsiniz. Sınırsız kilometre (Yerli ve yabancı turistler için) Kilometre aşım ücreti araç grup bazında değişiklik göstermekte olup detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden veya ofislerimizden alabilirsiniz.

 

Filo Kiralama

Filo kiralama sayesinde çeşitli avantajlardan yararlanarak isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Filo araç kiralama sayesinde hem finansal açıdan hem de operasyonel açıdan çeşitli avantajları elde edebilirsiniz. Filo kiralama işlemlerinde olduğu gibi Denizli Günlük Araç Kiralama işlemlerinizi de Rentalia üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Filo kiralama yapmanız için size sunulabilecek nedenler: Vergi ödemesinin önüne geçmek Filo kiralama yapılarak özellikle finansal açıdan bazı avantajlar elde edilmesine imkan sağlanabilir. Kişilerin filo kiralama yolu ile araç kiralaması halinde bazı vergilerden kar elde etmesi mümkündür. Araçlarda olan masrafların azaltılmasına yardımcı olur

Filo kiralama ile yapılacak masrafların hesaplanması ile ekstra bir masraf karşınıza çıkmaz ve diğer araç masraflarının azaltılmasına imkan sağlanır. Zamandan Tasarruf Filo oto kiralama hizmetleri ile birlikte araçların bazı bakımları yapılamayacağı için zamandan tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır. Araçların bakımlarında önemli bir farktan yararlanılır Park cezası, trafik cezası gibi belirli cezası olmayan araçların kiralanması ile herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Kasko ve araç bakımının yapılmış olması da bu gibi detaylarla uğraşılmasının önüne geçmektedir.

Uzun Dönem Araç kiralama

Çalışanlara sağlanan faydalar planınızı artırmak, filo hakkında sorunlarla çok daha kolay bir şekilde baş edebilmek veya sadece en son modelden uzun süre yararlanmak istiyorsanız, uzun dönem araba kiralama sizin için en iyi seçenek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.